SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

Painles - Melatonin - B12 Plus Bu 3 lü kür olup İçeriğinde;

Giseng - Gümüş iyonları - Saponinler - Glukosamin - Kalsiyum - Magnezyum - Potansyum - Oraganik Germanyum - Melatonin - Lavanta özü - Gül özü - B1 - B3 -B9 (Folik Asit) - B12 - C vitamini - E vitamini Sayesinde Merkezi sinir sistemi - Endokrin sistemi - Sindirim sistemi - Dolaşım sistemi - Bağışıklık sistemi - Solunum sistemi - Kas iskelet sistemi - Üzerine olumlu etkiler sağlayarak problemleri ortadan kaldırır...
Ürünlerimiz uzak doğuda One More International markası adına özel olarak üretilmektedir.
Bizimle sitemiz aracılığı ile hemen iletişime geçerseniz distribütörümüz sizinle profesyonel olarak ilgilenecek ve ihtiyacınıza yönelik bir yönlendirmede bulunacaktır. Distribütörlerimiz haricinde şirketimizden ürün temini etmek şansınız yoktur.
Ürünlerimiz doğal şartlarda doğal hammaddelerle üretilmektedir. Bu yüzden bağımlılık yapma şansı yoktur. Aşırı alerjen bünyelerde alerjik bazı reaksiyonlara rastlanmıştır bu durumla karşılaşıldığı zaman ürün kullanımını azaltmak ya da durdurmak gerekmektedir.
Kişiden kişiye değişkenlik göstermesi haricinde One More International olarak tavsiyemiz 3 ~6 ay arası en az düzenli kullanımdır.
9 Farklı kazanç modeli ile aktif ve pasif gelirlerin birleşimi sonucunda çözüm planına dahil olan her bir katılımcıya oluşan cirodan %86’ya kadar olan kısmını her bir katılımcının hak edişleri oranında dağıtmaktadır. Bu 9 farklı kazanç modelini incelemek için şimdi bizimle iletişime geçin doğru bilgiyi kaynağından edinin.
18 yaşından gün almış olmak, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olmak ve zihin sağlığı olarak sağlıklı olmak haricinde herhangi bir şart yoktur.
www.onemorebackoffice.com sayfasından size özel kullanıcı adı ve şifrenizle panelinize girerek kazanç ve üyeliklerle ilgili tüm detayları takip edebilirsiniz.
One More Bayisi Olmak İster Misiniz ?

One More International, sizin ve ailenizin yaşam kalitesini artırmak için kurulmuş bir Network Marketing şirketidir Sizde bir one more bayisi olamak istiyorsanız hemen bizi arayın