HakkımızdaBİZ KİMİZ ?

2014 yılında Global Başkanımız Sayın Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sayın Sevcihan Erdil’in bireysel girişimleri ile hayata geçen One More International organizasyonu ilk tanıtım toplantısını 30 Ağustos 2014 yılında gerçekleştirmiştir.

One More International

Bu fikrin ortaya çıkmasında toplamda 30 yılın üzerinde Network Marketing deneyimi ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlayan inovatif ürünlerin de büyük etkisi olmuştur.

Mevcutta medikal alanda müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyen One More International organizasyonu gelinen süreçte 130.000 üzerinde bireysel dağıtımcı (distribütör) ve 3.500.000’in üzerinde ürünlerini kullanan müşteri portföyü ile birlikte şimdiye kadar önemli başarılara imza atmıştır.

Global Başkanımızın “Şirketimizin en büyük değeri her bir distribütörünü ve müşterisini bir aile üyesi olarak görmektir.” şiarı tüm şirketin damarlarına işlemiş ve bu noktada yenilikçi bir anlayışında hüküm sürmesini sağlamıştır. Gelecek dönemde piyasaya sürülecek olan yeni ürün gamları ile birlikte sektördeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen One More International organizasyonu tüm dünyada adı geçen bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Tüm dünya halklarının bireysel olarak maddi ve manevi yönde yaşam kalitelerini arttırmak.

MİSYONUMUZ

Dünyada var olan tüm ülkelere ürünlerini ve sistemini taşımayı başarmış, kaliteli ve inovatif bir marka olmak.

DEĞERLERİMİZ

İnovatif ürün gamımızı her geçen gün geliştirmek. Yaşam kalitemizi doğrudan dokunuşlarla arttırmayı hedeflemek.
One More Bayisi Olmak İster Misiniz ?

One More International, sizin ve ailenizin yaşam kalitesini artırmak için kurulmuş bir Network Marketing şirketidir Sizde bir one more bayisi olamak istiyorsanız hemen bizi arayın